0%

تکامسه

تاریخچه :

شرکت فرانسوی تکامسه بیش از 80 سال است که فعال در حوزه طراحی و تولید تجهیزات صنعتی می باشد. تکامسه در آغاز کار خود را با تولید کمپرسور هرمتیک برای یخچال های مصرفی در سال 1937 میلادی شروع کرد. تکامسه کار خود را تا سال 1953 با تولید کمپرسور های تهویه مطبوع ( جهت وسایل نقلیه ) گسترش داد. در سال 1959 با نوآوری در توسعه و تولید اولین کمپرسور های محکم هرمتیک با سرعت بالا برای کاربرد های تجاری، شهرت جهانی پیدا کرد. در سال 1960 تکامسه تبدیل به بزرگ ترین تولید کننده کمپرسور های ( در 70 درصد تمام فریزر ها و 30 درصد تمام یخچال ها ) آمریکا شد.

نگاهی به عملکرد تکامسه :

تکامسه به دلیل وسعت نوآوری و خلاقیت در تولیدات، مشتری مداری و کیفیت محصولات خود در صنعت تهویه مطبوع و تبرید، شناخته شده است. از طریق مستقیم یا غیر مستقیم تعدا بسیار زیادی از مردم با محصولات این شرکت سر و کار داشته و این خلاقیت و کارایی محصولات تولیدی، اعتماد مصرف کنندگان را جلب کرده است.

شرکت تکامسه سرمایه گذاری قابل توجهی در واحد های آزمایشگاهی و مهندسی در آمریکای شمالی، اروپا، آمریکای جنوبی و هند کرده و نیز هم چنین با واحد های  R&D  دانشگاه های مختلف همکاری می کند.

با هماهنگی بین واحد های پخش و واحد های تولیدی، بر مبنای نیاز بازار مصرفی، محصولات می توانند به سرعت در چهار قاره دنیا در دسترس باشند پس می توان از انتخاب محصول، مشخصات و تحویل محصول اطمینان حاصل کرد. تکامسه بیش از هفت دهه است که به بهترین شکل ممکن، به چالش های بازار تبرید و تهویه مطبوع پاسخ داده و با ارئه محصولات و خدمات بهتر در راستای پشتیبانی از صنعت تبرید گامی بلند برداشته است. تکامسه در تولید محصولات خود از بهترین و به روز ترین مواد و قطعات استفاده کرده و نیز در واحد های تولیدی خود از قوی ترین تیم های کنترل کیفیت بهره برده و نیز با به کار گیری بهترین مهندسان دنیا، اقدام به تولید با کیفیت ترین محصولات در صنعت تبرید کرده و نیز نشان برتر را در حوزه از آن خود کرده است.

 

محصولات تکامسه :

امروزه تکامسه کمپرسور های محکم هرمتیک فول لاین را برای تهویه مطبوع مسکونی و تخصصی، یخچال ها و فریزر های خانگی و یخچال های تجاری طراحی و تولید می کند. کمپرسور های رفت و برگشتی، کمپرسور های روتاری و کمپرسور های اسکرال از تولیدات این شرکت بوده و نیزعلاوه بر این، تکامسه در تولید خط کاملی از واحد های کندانس داخلی و خارجی، کویل های اواپراتور، پمپ های حرارتی، سیستم های تبریدی به طور کامل و نیز قطعات یدکی فعالیت دارد.

در ادامه توضیحال جزئی در مورد محصولات عمده این شرکت ارائه خواهد شد.

کمپرسور های رفت و برگشتی :

کمپرسور هایی با بازده انرژی بسیار زیاد، عملکردی آرام و قابلیت اطمینان مناسب برای یخچال و فریزر های خانگی، تهویه مطبوع و یخچال های تجاری در صنایع غذایی،  پمپ های گرمایشی و دستگاه های دمای متوسط و غیره می باشند.

کمپرسور های پیستونی رفت و برگشتی تکامسه ساخت شعبه اروپایی، همگی دارای یک سیلندر بوده و در سری های  TH، AE،    AJ FH و AG موجود می باشند. از ویژگی های این مدل ها کارکرد آن ها با گاز R22 و دامنه قدرت 4/1 اسب بخار الی 3 اسب بخار بوده و نیز مصرف انرژی بسیار کمی دارند. سر و صدای کمی داشته و عمری طولانی دارند و نیز کارکردی طولانی با قابلیت اطمینان بالا را شامل می شوند.

کمپرسور های روتاری :

کمپرسور های روتاری با راندمان بالا، قابلیت اطمینان، کاهش لرزش و سر و صدا، حداکثر انعطاف پذیری در نصب افقی و عمودی برای کاربرد های تبریدی و تهویه مطبوع را فراهم می کنند.

کمپرسور های اسکرال :

کمپرسور های اسکرال تکامسه سری VS بیشترین راندمان و قابلیت اطمینان را داشته و نیز این محصولات برای کاربرد های تجاری طراحی شده اند. این تجهیزات آزمایشات استقامت و پایداری گسترده ای را برای اطمینان از عملکرد در سطح بالا گذرانده اند.

نگاهی به آینده :

هم اکنون تکامسه از چهار قاره در حال تولید و ارائه محصولات و خدمات به مشتریان در سراسر دنیا می باشد.این شرکت تمرکز خود را بر خلاقیت در طراحی و افزایش کیفیت تولیدات گذاشته است. تکامسه به دنبال استفاده از فرصت های علمی و تجاری و نیزاتحاد و هماهنگی با مراکز تحقیقاتی بوده تا بتواند فلسفه بنیان گذاری خود را که ساخت کمپرسور ها با بالا ترین کیفیت و وسیع ترین کاربرد ها، کاهش هزینه ها و نیز افزایش طول عمر هر چه بیشتر محصولات خود و در نهایت ارتقا سطح کیفیت و رفاه مردم می باشد، به عرصه عمل برساند.

مقالات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *